KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14886524
nr 1488 6524
Kenneth Derlow
(f. 1944), Sverige
Stilleben. Signerad, blandteknik, bladets mått: 40x33 cm, yttermått inklusive ram: 47x40 cm
Kenneth Derlow, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:38:11